معرفی 5 فشارسنج برتر شرکت امرون در سال 2017

OMRON چیزی فراتر از یک فشار سنج !

هر پنج گروه از دستگاه فشار خون معرفی شده در این گزارش قابلیت نمایش هشدار فشار خون بالا و آریتمی ضربان قلب را دارا می باشند. همچنین می توانید نتایج تست های قبلی را تا 100 ها بار در حافظه دستگاه ذخیره نمایید.

توجه! لازم به ذکر است نمایندگی انحصاری امرون در ایران در حال حاضر تنها سری M فشارسنج های دیجیتالی امرون را وارد مینماید که دلیل آن دقت بسیار بالای این دستگاه ها و قیمت اقتصادی آن می باشد. لذا تنها، فشارسنج هایی دیجیتال سری M امرن شامل مدل های OMRON M2 / M3 / M6 AC /M6 Comfort تحت گارانتی شرکت می باشد و نمایندگی امرن در ایران هیچگونه مسئولیتی در خصوص دیگر مدل ها ندارد.

 

فشارسنج های دیجیتالی امرون تنها یک دستگاه ساده جهت نمایش فشار خون بالا و پایین نیستند بلکه بسته به نوع دستگاه میتوانید تعداد نتایج بارها تست را برای یک یا دو نفر در حافظه دستگاه ذخیره نمایید و یا آن را با تلفن همراه هوشمند خود تنظیم نموده و نتایج را در اپلیکیشن مخصوص همواره همراه خود داشته باشد و یا با استفاده از ست کردن آن با نرم افزار Microsoft health vault  نتایج را مورد تحلیل و بررسی قرار دهید. فقط کافیست فشارسنج دیجیتال مورد نظر خودتان را بر اساس نوع کاربری و ویژگی های مورد نظر انتخاب کنید تا از مزایای بهترین فشارسنج دیجیتالی دنیا بهره مند شوید.

شرکت امرون متخصص در تولید تجهیزات پزشکی تخصصی برای گروه های مختلف جامعه است از فشارسنج های مچی کوچک سفری برای کسانی که بطور دائم در سفر هستند و قصد دارن دستگاهی کوچک و سبک به هوراه داشته باشند تا یک دستگاه فشارسنج دیجیتال خانگی با تمامی امکانات. از قیمت 50 دلار آمریکا تا بیش از 100 دلار برای هر قشری از جامعه با هر توان خریدی دستگاهی ارزشمند و کاربردی تولید و روانه بازار کرده است. تنها کافیست قبل از خرید دستگاه فشارسنج دیجیتال کمی جستجو کنید تا بهترین و مناسب ترین مدل مورد نیاز خود را پیدا کنید.

  • فشارسنج بازویی سری M امرون با گسترده ای از کاف در اندازه های گوناگون

با استفاده از این وسیله که میتواند تا 100 مورد فشارخون های اندازه گیری شده قبلی را در خود ذخیره کند، آرشیو بزرگتری از وضعیت سلامت خود داشته باشید.
این مدل همچنین میتواند همزمان برای دو شخص متفاوت به کار گرفته شود، بدین معنی که دو نفر میتوانند از آن استفاده کرده و اطلاعات خود را به طور جداگانه ذخیره کنند.
علاوه بر هشدار بیماری فشار خون، اومرون سری M میتواند شما را از داشتن ضربان قلب نامنظم نیز آگاه سازد.
کاف این وسیله میتواند برای افرادی با سایز دور بازوی 9 تا 17 اینچ به کار گرفته شود. کامل ترین مدل از این سری، مدل M6 Comfort با کاف فنری بهمراه سنسور 360 درجه می باشد و در صورتیکه آداپتور مخصوص فشارسنج های امرون را بصورت جداگانه برای آن تهیه بفرمایید. مطمئناً کامل ترین دستگاه فشارسنج خانگی موجود در ایران را تهیه نموده اید.

 

  • فشارسنج دیجیتال مچی سری 3 امرون

این مدل کوچک و قابل حمل بوده و شما میتوانید آنرا با خود به هر مکان ببرید.
اومرون سری 3 میتواند تا 60 مورد فشار اندازه گرفته شده اخیر را در حافظه خود ذخیره کند، بنابراین شما میتوانید با فشردن یک دکمه به آرشیوی از فشارهای خون خود  که قبلا اندازه گیری کرده اید دسترسی داشته باشید.
سیستم میانگین گیر پیشرفته این وسیله میتواند میانگین 3بار فشار گرفته شده در طول مدت 10 دقیقه را محاسبه کرده و نمایش دهد.
همچنین این فشارسنج میتواند در صورت وجود علایم، ( در صورتی که رقم اندازه گیری شده خارج از محدوده استاندارد جهانی باشد ) کاربران را به داشتن احتمال بیماری فشار خون و یا ضربان قلب غیر طبیعی هشدار دهد.
نمایشگر این وسیله متشکل از میله های عمودیست که محدوده قابل قبول نیز روی آن علامت گذاری شده است و در صورتی که رقم مشاهده شده خارج از این محدوده باشد  در یک چشم بر هم زدن آنرا نشان میدهد.

 

  • فشارسنج دیجیتال بازویی سری 10  بی سیم امرون با کاف فنری قابل استفاده در اندازه های مختلف

برای یک اندازه گیری بسیار دقیق از یک اومرون سری 10 استفاده کنید.
این وسیله دارای یک کاف است که به صورت بی خطر باد شده و در جای صحیح خود باقی میماند.
اومرون 10 میتواند تا 200 مورد از مورد فشارخون های اندازه گیری شده قبلی را در خود ذخیره کند.
همچنین نرم افزار truRead این وسیله میتواند میانگینی از یک دقیقه از 3مورد فشار خون اندازه گیری شده را در اختیار فرد قرار دهد.
یک نمایشگر با زمینه مشکی و ارقام درشت با نور سفید، خواندن اعداد را برای کاربر آسانتر میکند. کاربران همچنین میتوانند به کمک نور چند رنگی نشانگر رنج فشار خون نرمال، درصورت وجود مشکل فشار خون  به راحتی آنرا مشاهده کنند.
دیگر قابلیت این وسیله امکان اتصال به گوشی تلفن همراه هوشمند شماست که بدین ترتیب شما میتوانید در هر مکان و زمان، حتی در مطب پزشک خود به اطلاعات ذخیره شده داخل آن دسترسی داشته باشید.

 

  • فشارسنج مچی سری 7 فوق بی صدا امرون

افرادی که به یک دستگاه بسیار سبک نیازدارند میتوانند اومرون سری 7 را امتحان کنند که وزنی در حدود 3اونس ( 85 گرم ) دارد. این وسیله کوچک برای افرادی که علاقه به سفر داشته ولی تمایلی به حمل وسایل سنگین ندارند بسیار منسب است.
این وسیله همچنین میتواند تا 100 مورد ارقام اندازه گیری شده قبلی را در خود ذخیره کند.
این مدل میتواند زمانی را که مچ در سطح قلب است را تشخیص داده و شروع به گرفتن فشار کند.
این مدل از فشارسنج های اومرون میتواند با روش میانگین گیری پیشرفته میانگین 3بار فشار گیری در 10 دقیقه را محاسبه کرده و نمایش دهد.
اومرون 7 میتواند در طول خواندن فشار به کاربر هشدار مشکل فشار خون یا ضربان قلب غیرطبیعی را بدهد.

 

  • فشارسنج سری 10 پلاس بازویی با کاف فنری

و  آخرین گزینه، فشارسنج اومرون 10 پلاس است. این وسیله یک فشارسنجی دقیق در هر زمان با جنبه های مختلف را با دارا بودن سیستم چک کردن کالیبراسیون، راهنمای بستن کاف، نرم افزار TruRead و سیستم میانگین گیر پیشرفته تضمین میکند.
در حقیقت سری 10پلاس همه ویژگی های مدل هایی که پیش از این ذکر شد را دارا میباشد و همچنین قابل رقابت با Microsoft Health Vault  نیز هست.
این مدل همچنین به منظور سهولت کاربر در خواندن ارقام، مانند سری 10 که پیش تر عنوان شد، دارای مانیتور با پس زمینه مشکی و نمایش اعداد با نور سفید میباشد.
اومرون 10پلاس میتواند 200 مورد اندازه گیری شده اخیر را در خود ذخیره کرده و همچنین میتواند به صورت دو کاربره استفاده شود.

جمع بندی:

باتوجه به مطالبی که ذکر شد، همه این 5 مدل ویژگی ها و امکانات پایه شامل، قابلیت ذخیره اطلاعات، میانگین گیری و سیستم هشدار دهنده فشار خون بالا را دارا می باشند. ولی اینگونه میتوان نتیجه گرفت که ، اگر به دنبال  فشارسنجی با قیمت پایین اما قابل اطمینان هستید میتوانید از مدل های ساده تر و مچی سری 3 استفاده کنید. اگر زیاد سفر میکنید و دوست ندارید همواره یک دستگاه سنگین را با خود حمل کنید ، می توانید از مدل مچی ، سبک و بی صدای سری7  بهره مند گردید. و نهایتا اگر به دنبال آن هستید که فشارتان را بدون کوچکترین خطایی اندازه گیری نموده و از اطلاعات تکمیلی در خصوص وضعیت سلامتی خود مطلع باشید هرگز فشارسنج دیجیتالی بازویی مدل M6 Comfort با کاف فنری و سنسور هوشمند و همچنین مدل دلوکس سری 10 امرون با کاف فنری را از دست ندهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *